Dynatek Zrození mýtu

Dynatek, nejdokonalejší technické vyjádření pojmu „Made in Italy“ s důrazem na dokonalost.

Dynatek Naše historie

Výzkum, experimentování a kreativita jsou hluboko v duši společnosti Dynatek, která se v rámci své mise zaměřuje na cyklistiku a inovace.

Právě ze sportovního a tvůrčího ducha se zrodila společnost Dynatek, která ze své rychlosti a italského designu udělala svou hlavní sílu.

Naše filozofie je založena na novém a jedinečném pojetí jízdního kola šitého na míru každému sportovci díky sportovním studiím a výrobě zaměřené na dokonalost.

Dokonalost, která vychází z odborných dovedností našich inženýrů, výrobních a grafických pracovníků, včetně spolupráce s Padovskou univerzitou a vytváření produktů nejvyšší kvality bez kompromisů.

Výzkum a vývoj Dynatek, úspěšný italský příběh

Dynatek se vyznačuje širokou nabídkou silničních a gravel kol, která uspokojí potřeby každého sportovce.

Stejná péče a pozornost věnovaná konstrukční fázi se odráží i na cyklistovi, který je díky tomu veden při výběru správného modelu a výbavy.

Zde se naše padovská společnost, hrdá na svůj původ, zaměřuje na sílu značky „Made in Italy“, přičemž design kol vychází přímo z jednotlivých prvků rámu kola.

Použitím jedinečných procesů a optimalizací všech části vývoje je všem sportovcům umožněno mít kolo na míru, a to nejen co se týče geometrie, ale také vedení trubek. Proto je každý rám navržen tak, aby se dokonale přizpůsobil rozměrům cyklisty po všech stránkách.

Dynatek Vyžádat si informace

    Vyplňte formulář a pošlete nám zprávu či žádost o informace.
    Ozveme se vám co nejdříve!